0Shares

Këngëtari Yll Limani vazhdon të jetë një ndër artistët e rinj më të pëlqyer të momentit.

Këngët e tij numërojnë mijëra klikime në kanalin YouTube, ndërsa është vazhdimisht i kërkuar nga publiku në koncerte.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Ty” është kënga e tij më e fundit, e cila është pëlqyer në masë të madhe nga fansat e tij.

Përveç projekteve në muzikës, së fundmi ai ka realizuar edhe një set të ri fotografik, imazhet e të cilit i ka ndarë me fansat në rrjetin social Instagram.

Ai vjen këtë radhë i buzëqeshur dhe në disponim, teksa shfaqet në një bluzë me ngjyrat kuq e zi.

Fotografitë në fjalë janë realizuar nga Norik Uka.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e tij nuk kanë munguar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)