Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka paralajmëruar projektin e ri.

Ylli i muzikës RnB ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaqet melankolik.

Foto duket nga skena e klipit të ri që po xhiron këngëtari.

“Sun pe thom lamtumirën”, ka shkruar Ylli në Instagram.

Ditë më parë u konfirmua se Ylli po sjell baladë të re.

View this post on Instagram

“Sun pe thom un lamtumiren…” #harrom

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Jan 23, 2019 at 2:04pm PST

Së fundmi ai ka pasur sukses të jashtëzakonshëm dhe një turne dimëror.

“Harrom” dhe dueti me Majkun mbeten dy prej këngëve më të suksesshme të tij. /Telegrafi/