LAJMI I FUNDIT:

Yjet që janë në të njëjtën moshë, por duket sikur kanë vite diferencë mes vete

Yjet që janë në të njëjtën moshë, por duket sikur kanë vite diferencë mes vete
Quentin Tarantino, 55 vjeç dhe Brad Pitt, 54 vjeç

Duket sikur koha për disa ecën shpejt, teksa për disa të tjerë stopon.

Reklama

Kjo ndodh edhe me yjet e famshëm, të cilët edhe pse në një moshë, shpesh duken ndryshe nga njëri-tjetrit sikur të kishin vite diferencë në moshë.

The Sun ka publikuar së fundmi një listë me disa çifte aktorësh që janë një shembull i tillë.

Shembulli ideal është ai i aktorëve Quentin Tarantino dhe Brad Pitt, të cilët askush nuk do e besonte se janë një moshë.

Brad duket ende si djalë i ri, dhe jo si një 54 vjeçar, ashtu siç duket kolegu i tij, Quentin Tarantino. /Telegrafi/

Angeline Jolie dhe Mayim Bialik, të dyja 42 vjeçe

Liam Hemsworth, 28 vjeç dhe Thomas Brodie Sangster, 27 vjeç

Kate Upton dhe Selena Gomez, të dyja 25 vjeçe

Quentin Tarantino, 55 vjeç dhe Brad Pitt, 54 vjeç

Martin Freeman dhe Jared Leto, të dy 46 vjeçarë

Denise Richards, 47 vjeçe dhe Kirstie Allsopp, 46 vjeçe

Kylie Jenner, Maisie WIlliams, të dyja 20 vjeçe

Demi Moore, Vanesa Feltz, të dyja 56 vjeçe

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Magazina
Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Kalo në kategori