Ashtu siç e do tradita, Goal.com ka publikuar formacionin e të dështuarve të javës së tetë në Ligën Premeir.

Por, këtë herë në njëmbëdhjetësh është edh Granit Xhaka.

Xhakës nuk do t'i pëlqejë aspak deklarata e Chamberlain rreth kartonit të kuq Xhakës nuk do t'i pëlqejë aspak deklarata e Chamberlain rreth kartonit të kuq

E gjitha kjo pasi mesfushori shqiptar gaboi te goli i parë i Swanseas dhe u ndëshkua me të kuq në pjesën e dytë.

Më poshtë keni formacionin e plotë. /Telegrafi/

capture-20161017-121119