Wanda Nara është një prej femrave më të përfolura në botën e futbollit për shkak të lidhjes së saj me futbollistin argjentinas, Mauro Icardi.

32-vjeçarja arrin të marrë vëmendjen e opinionit lidhur me deklaratat e saj për futboll, pasi që është edhe agjente e bashkëshortit të saj.

Nënë e pesë fëmijëve, por Wanda Nara shfaqet joshëse dhe provokuese në Ibiza Nënë e pesë fëmijëve, por Wanda Nara shfaqet joshëse dhe provokuese në Ibiza

Njëherësh, e kaluara e saj (martesa me Maxi Lopez dhe braktisja e tij për shokun, Icardi) bën që faqet rozë të interesohen vazhdimisht për jetën e saj private.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Oct 11, 2019 at 9:41am PDT

Për më shumë, ajo kujdeset që jetë vazhdimisht në qendër të vëmendjes edhe përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, biondja ka realizuar një set fotografik, në të cilin shfaqet e zhveshur përkrah burrit të saj, Mauro Icardi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

El @mauroicardi y yo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Oct 10, 2019 at 2:25pm PDT

View this post on Instagram

Ya nada queda del último verano .. friooooooo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Oct 9, 2019 at 1:08am PDT

View this post on Instagram

☘️ by @gaiamarconiphoto

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Oct 8, 2019 at 12:29am PDT

View this post on Instagram

Notte 🌙😴

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Oct 2, 2019 at 3:45pm PDT