LAJMI I FUNDIT:

Vidhet kasaforta me para në një lokal në Pejë

Vidhet kasaforta me para në një lokal në Pejë
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka njoftuar se disa persona të panjohur kanë depërtuar në një lokal në Pejë ku kanë vjedhur një kasafortë me disa para.

Reklama

Rasti ka ndodhur ditën e diel, transmeton Telegrafi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në lokal. Përveç dëmeve materiale të shkaktuara të dyshuarit kanë vjedhur një kasafortë me disa para të gatshme si dhe cigare të llojeve të ndryshme”, thuhet në njoftim.

Njësitet relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Zmbrapset Vuçiq: Do të tërheq forcat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Zmbrapset Vuçiq: Do të tërheq forcat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Qeveria e Kosovës: Serbia ka vendosur afër kufirit edhe artilerinë e rëndë

Qeveria e Kosovës: Serbia ka vendosur afër kufirit edhe artilerinë e rëndë

Lajme
Policia gjen sërish armë të rënda dhe municion në veri

Policia gjen sërish armë të rënda dhe municion në veri

Lajme
Kështu kishte folur Oliver Ivanoviq për Milan Radoiçiqin - disa muaj para se të vritej

Kështu kishte folur Oliver Ivanoviq për Milan Radoiçiqin - disa muaj para se të vritej

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Grumbullimi i forcave serbe në kufi me Kosovën dhe kërkesa e SHBA-së për largimin e tyre – lajm në mediat ndërkombëtare

Grumbullimi i forcave serbe në kufi me Kosovën dhe kërkesa e SHBA-së për largimin e tyre – lajm në mediat ndërkombëtare

Lajme
Kalo në kategori