“Vida” është titulli i këngës më të re të 2po2, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Si gjithmonë, për tekstin e këngës është kujdesur vet Besnik Canolli, ndërsa projekti është prodhim i Authentic Entertainment.

BO Beatz e ka bërë muzikën, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka realizuar Avaxus.

Lajmet për 2po2 Lajmet për 2po2

Për anën vizuale është kujdesur produksioni i njohur, Imagine Films.

Theksojmë se në vitin e kaluar, reperi ka qenë shumë aktiv në realizimin e materialeve të reja muzikore, ndërsa gjatë 2018 ai nuk ka sjellë shumë projekte të reja.

Kënga “Cartel” është projekti më i fundit solo që ka sjellë 2po2 i lansuar gjate verës dhe që u shoqërua me videoklip.

“Vida” është një këngë me një temë që pritet të pëlqehet nga fansat e muzikës së reperit. /Telegrafi/