LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora e uron Ritën për ditëlindjen e 32-të: Zemra jote është më e madhe se trupi yt

Vera Ora e uron Ritën për ditëlindjen e 32-të: Zemra jote është më e madhe se trupi yt

Ajo është një prej emrave më të suksesshëm dhe më të njohur shqiptar në botë.

Bëhet fjalë për artisten e njohur, Rita Ora për të cilën sot (e shtunë) është një ditë e veçantë.

Kjo sepse më 26 nëntor, Rita po feston ditëlindjen e 32-të dhe urimet e shumta për të nuk kanë munguar.

Foto: Vera Ora/Instagram

Një urime special për të ka ardhur edhe nga nëna e saj, Vera Ora, e cila e ka uruar edhe publikisht përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagrami.

Vera uroi të bijën përmes një fotografia nga fëmijëria e saj duke shkruar në të dyja gjuhët, në shqip dhe në anglisht dhe zgjodhi fjalët më të ndjera për këngëtaren me famë botërore.

Foto: Vera Ora/Instagram

Më poshtë urimi i plotë i Verës për Ritën:

Reklama

Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka rëndësi dhe asnjë vlerë tjetër nuk mund të krahasohet me dashurinë dhe lidhjen që kemi. Ti ke dashurinë time të pafund dhe mbaje mend: Zemra jote është më e madhe se trupi yt dhe të lutëm vazhdo të jesh vetvetja. Të duam shumë, dashuria që ke prej meje dhe tërë familjes është çmimi më i madh që do të kesh tërë jetën.

/Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori