Një person ka humbur jetën në fshatin Bresje të Fushë Kosovës, derisa i njëjti ishte në vendin e tij të punës.

Reklama

Sipas raportit të policisë, thuhet se deri sa ishin duke u kryer disa punime, dyshohet se viktima mashkull kosovar është rrëzuar dhe si pasojë e lëndimeve të rënda ka vdekur.

Mjekësia ligjore ka bërë tërheqjen e trupit të viktimës. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/