0Shares

Sonte në një nga klubet më të mëdha në vend, Duplex Premium, do të performojë DJ me renome ndërkombëtare.

Charlotte Devaney do të jetë artistja kryesore e cila do t’i paraprijë programit të premtën në tjetrën mbrëmje ndërkombëtare.

Dagz dhe Dirty, dy prej DJ-ve më të mirë vendorë do t’i paraprijnë programit të artistes ndërkombëtare.

Duplex është një nga klubet e natë më aktive në vend të këtij sezoni veror, me program atraktiv me artistë vendorë e ndërkombëtarë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)