LAJMI I FUNDIT:

Vaska e braktisur përbën rrezik trafiku në autostradën britanike

Vaska e braktisur përbën rrezik trafiku në autostradën britanike

Policia në Angli tha se thirrje të shumta urgjente erdhën duke raportuar një rrezik të pazakontë trafiku: një vaskë në mes të autostradës.

Policia e West Mercia tha në rrjetet sociale se “një numër prej 999 telefonatash” erdhën duke raportuar një vaskë në korsitë veriore të autostradës M5 në Droitwich.


“Sapo kemi marrë një numër prej 999 telefonatash që raportojnë një vaskë në autostradën M5 në drejtim të Veriut pranë Junction5 Droitwich”, shkruhej në postim, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

Tutje policia shtoi se nuk u raportua për të lënduar dhe vaska u hoq nga personeli i Autostradave Kombëtare.

“Fatmirësisht askush nuk u lëndua. @HighwaysWMIDS mori pjesë dhe hoqi banjën nga autostrada”, vazhdonte postimi.

“Faleminderit për të gjithë ata që thirrën, më falni nëse na u desh të mos u përgjigjeshim telefonatave tuaja”, tha ndër të tjera policia. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Fun
Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Fun
Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Fun
Kalo në kategori