LAJMI I FUNDIT:

Autostrada

112 Artikuj

Thërret policinë për një shofer i cili po shkonte në drejtim të gabuar të autostradës – rezulton se ishte vetë ai

Thërret policinë për një shofer i cili po shkonte në drejtim të gabuar të autostradës – rezulton se ishte vetë ai

Auto Fun
Lëvizi me veturë në kahje të kundërt në autostradën Veternik-Bresje, kundërvajtësi gjobitet me 300 euro

Lëvizi me veturë në kahje të kundërt në autostradën Veternik-Bresje, kundërvajtësi gjobitet me 300 euro

Kosovë
Aksident mes dy vetura në autostradën për Shkup

Aksident mes dy vetura në autostradën për Shkup

Kronika e Zezë
Shoferi filmoi veten teksa futej me shpejtësi mes veturave në një autostradë në Angli – pak sekonda para se të vriste një grua shtatzënë bashkë me foshnjën e saj

Shoferi filmoi veten teksa futej me shpejtësi mes veturave në një autostradë në Angli – pak sekonda para se të vriste një grua shtatzënë bashkë me foshnjën e saj

Evropa
foto arkiv

Policia njofton për bllokimin e përkohshëm të qarkullimit të automjeteve në autostradë

Kosovë
Një kauboj ndjek lopën e arratisur përgjatë një autostrade të Michiganit

Një kauboj ndjek lopën e arratisur përgjatë një autostrade të Michiganit

Fun Lajme
Policia australiane blenë vetura elektrike BMW iX

Policia australiane blenë vetura elektrike BMW iX

Auto Lajme
Një burrë i panjohur arriti të kapte karrocën ‘e arratisur’ pak para se bashkë me foshnjën në të, të futej në një autostradë në Kaliforni

Një burrë i panjohur arriti të kapte karrocën ‘e arratisur’ pak para se bashkë me foshnjën në të, të futej në një autostradë në Kaliforni

Nga Bota
Amerikani hedh 200 mijë dollarë në autostradën e Oregonit

Amerikani hedh 200 mijë dollarë në autostradën e Oregonit

Interesante
Autostrada Shkup – Kumanovë në gjendje të mjerueshme

Autostrada Shkup – Kumanovë në gjendje të mjerueshme

Maqedonia e Veriut
Ministri gjerman i Transportit thotë se automjetet elektrike e bëjnë “të panevojshëm” kufizimin e shpejtësisë në autostrada

Ministri gjerman i Transportit thotë se automjetet elektrike e bëjnë “të panevojshëm” kufizimin e shpejtësisë në autostrada

Auto Lajme
“Oh Zot, është si një raketë!”: Me Lamborghinin e marrë me qira, britaniku filmon veten duke vozitur me shpejtësi të lartë në një autostradë në Gjermani

“Oh Zot, është si një raketë!”: Me Lamborghinin e marrë me qira, britaniku filmon veten duke vozitur me shpejtësi të lartë në një autostradë në Gjermani

Auto Lajme
Momenti i frikshëm kur një gjarpër zvarritet mbi pjesën e përparme të një veture në autostradë

Momenti i frikshëm kur një gjarpër zvarritet mbi pjesën e përparme të një veture në autostradë

Fun Lajme
Makina me targa të Maqedonisë përplas për vdekje këmbësorin në autostrdën Tiranë-Elbasan

Makina me targa të Maqedonisë përplas për vdekje këmbësorin në autostrdën Tiranë-Elbasan

Maqedonia e Veriut
Rrëshqitja e dheut ka përfshirë një autostradë në Brazil – raportohet për dy të vdekur dhe dhjetëra të zhdukur

Rrëshqitja e dheut ka përfshirë një autostradë në Brazil – raportohet për dy të vdekur dhe dhjetëra të zhdukur

Amerika Latine
Në një autostradë kiliane bien “para sikur shiu”

Në një autostradë kiliane bien “para sikur shiu”

Fun Lajme
Aeroplani ‘shpërtheu në flakë’ pasi goditi një kamionçinë derisa u detyrua të aterronte në një autostradë të ngarkuar të Kalifornisë

Aeroplani ‘shpërtheu në flakë’ pasi goditi një kamionçinë derisa u detyrua të aterronte në një autostradë të ngarkuar të Kalifornisë

Amerika
Avokati i Pal Lekajt në rastin e “53 milionë eurove”: Aktakuza ndaj tij është tendencioze dhe e porositur

Avokati i Pal Lekajt në rastin e “53 milionë eurove”: Aktakuza ndaj tij është tendencioze dhe e porositur

Drejtësi
Ministri gjerman kundër kufizimeve të shpejtësisë në autostrada

Ministri gjerman kundër kufizimeve të shpejtësisë në autostrada

Auto Lajme
Një urë në një autostradë gjermane shkatërrohet duke përdorur 120 kg eksploziv

Një urë në një autostradë gjermane shkatërrohet duke përdorur 120 kg eksploziv

Nga Bota
Milioneri kritikohet ashpër, filmoi veten duke vozitur me 417 km/h në Gjermani – bëhet fjalë për Bugatti që kushton tre milionë euro

Milioneri kritikohet ashpër, filmoi veten duke vozitur me 417 km/h në Gjermani – bëhet fjalë për Bugatti që kushton tre milionë euro

Auto Lajme
Probleme me motorin, piloti bën ulje emergjente në një autostradë në Gjermani – aeroplani përplaset për një kamion

Probleme me motorin, piloti bën ulje emergjente në një autostradë në Gjermani – aeroplani përplaset për një kamion

Nga Bota
Pa se gruaja brenda veturës në lëvizje kishte humbur vetëdijen, holandezi “sakrifikon” mjetin e tij për ta shpëtuar

Pa se gruaja brenda veturës në lëvizje kishte humbur vetëdijen, holandezi “sakrifikon” mjetin e tij për ta shpëtuar

Evropa
Pas një defekti teknik, piloti kanadez detyrohet të bëjë ulje emergjente – kamerat e sigurisë kapin momentin

Pas një defekti teknik, piloti kanadez detyrohet të bëjë ulje emergjente – kamerat e sigurisë kapin momentin

Interesante