LAJMI I FUNDIT:

Valverde e ka lënë hapur mundësinë e largimit nga Barcelona – Këta janë trajnerët që mund ta zëvendësojnë

Valverde e ka lënë hapur mundësinë e largimit nga Barcelona – Këta janë trajnerët që mund ta zëvendësojnë

Ernesto Valverde ka thënë se mund të largohet nga Barcelona në fund të edicionit, ndërsa mediat kanë paraparë edhe zëvendësuesit e tij.

Reklama

Klubi katalunas nuk do të qëndrojë duarkryq, siç ka bërë në vitet e shkuara.

Ka shumë trajnerë nën kontratë, janë të pamundur të arrihen.

Te Barcelona duhet të njihet historia e klubit dhe filozofia.

Stili i lojës dhe njohja e klubit, janë dëshirat e kryesisë së klubi.

Valverde ka qenë futbollist në klub dhe është gjetur mirë edhe si trajner, ku nuk i kanë munguar trofetë me klubin nga Camp Nou.

Tashmë sipas Marca kanë filluar sondazhet në klub për trajnerin e ri.  /Telegrafi/

Quique Setien

Laurent Blanc

Arsene Wenger

Xavi

Ronald Koeman

Roberto Martinez

Frank de Boer

Thierry Henry

Në trend Sport

Më shumë
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Bundesliga
Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Premier League
Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Ndërkombëtare
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Përfaqësueset
Kalo në kategori