Muzikanti i mirënjohur Valon Biba, në bashkëpunim me Ardit Qirkun të njohur si DJ QRK, ka sjellë këngën ritmike “E ëmbla”.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga Biba, që ka qenë krijuesi i shumë këngëve që janë bërë hite.

Në videoklipin atraktiv, shihet të gjithë krijuesit e këngës, teksa njëri prej tyre është duke kontaktuar përmes videos me një të re.

Projekti që u lansua gjatë festave të fundvitit, është vetëm fillimi i bashkëpunimit me artistëve, që pritet të sjellin edhe këngë tjera së shpejti. /Telegrafi/