Këngëtarja Selena Gomez është sërish e dashuruar dhe nuk ndahet nga i dashuri i saj i ri, muzikanti Andrew Taggart, anëtar i dyshes së famshme “The Chainsmokers”.

Çifti përpiqet ta mbajë lidhjen e tyre larg syrit të publikut, por fotografët amerikanë i kanë kapur tashmë në një takim.

Pas publikimit të fotografive, ish e dashura e Taggart, Eve Jobs, vajza më e vogël e të ndjerit Steve Jobs, e ka fshirë profilin e saj në Instagram, ku më parë ishte shumë aktive.

Ndryshe, 24-vjeçarja e nisi lidhjen me muzikantin në verën e kaluar, por duket nuk zgjati shumë.

Pretendohet se Selena Gomez ka nisur një lidhje të re dashurie me Andrew Taggart Pretendohet se Selena Gomez ka nisur një lidhje të re dashurie me Andrew Taggart

Anëtari i grupit të popullarizuar e harroi shpejt për të vazhduar me Selenan, e cila nuk ka pasur një lidhje të njohur publikisht që nga viti 2017, kur u nda me The Weeknd. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

The Chainsmokers (Foto: Getty)