0Shares

Ajo është një nga tri vajzat e bukura të të madhit Sylvester Stallone, por 18-vjeçarja Sistine është padyshim më e shpejtë se dy të tjerat për t’u vënë në qendër të vëmendjes.

Duke pozuar si ylli i radhës në reklamën e kalendarit të famshëm LOVE, modelja e ardhshme ka zbuluar anën e saj të panjohur, teksa është shfaqur e veshur me një pale bikini të zeza shumë provokuese, transmeton TCH.

Këto bukuroshe janë vajzat e Stallones, ato tria janë ‘Miss Golden Globe’ (Foto) Këto bukuroshe janë vajzat e Stallones, ato tria janë ‘Miss Golden Globe’ (Foto)

Sistine, që i ngjan shumë nënës së saj, ish-modeles Jennifer Flavin, duket se po ndjek të njëjtën rrugë në fushën e modelimit.

Kujtojmë që për kalendarin e Love kanë pozuar disa prej femrave më të njohura duke përfshirë Rita Orën dhe Irina Shayk.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)