LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Daniel Craig u shfaq me të atin në publik, fansat të mahnitur me bukurinë e saj

Vajza e Daniel Craig u shfaq me të atin në publik, fansat të mahnitur me bukurinë e saj
(Foto: Twitter/Getty)

Daniel Craig, i cili ka luajtur disa role mbresëlënëse gjatë karrierës së tij, ka mbërritur në premierën e filmit të ri nën shoqërinë e vajzës së tij 30-vjeçare, Ella Loudon, me të cilën shfaqet rrallë në publik.

Reklama

Craig dhe Ella pozuan së bashku përpara premierës evropiane të filmit “Glass Onion: A Knives Out Mystery”. Me rastin e filmit të shumëpritur të Netflix, ishte organizuar gala mbrëmje përmbyllëse e Festivalit të Filmit në Londër 2022.

Me këtë rast, aktori dhe vajza e tij e madhe, të cilën e kishte nga martesa me Fiona Loudon, kanë pozuar me stil. Ajo kishte veshur një fustan të gjatë të zi me theks në dekolte, ndërsa ish-James Bondi kishte veshur një kostum blu të errët me një kravatë në të njëjtën ngjyrë.

Ella e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës e fshehur nga sytë e publikut, por përfundimisht doli në qendër të vëmendjes. Në vitin 2021, u shfaq me babanë në premierën e filmit “No Time to Die”, ndërsa fansat janë të kënaqur nga bukuria e saj dhe ngjashmërinë midis babait dhe vajzës.

Pavarësisht se prindërit e saj janë yje, 30-vjeçarja po e ndërton karrierën e saj në mënyrë të pavarur duke u marrë me modelim dhe aktrim. /Telegrafi/

(Foto: Twitter/Getty)

View this post on Instagram

A post shared by Ella Loudon (@ellaloudon)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori