LAJMI I FUNDIT:

Unazat më të mira të fejesës me shuma marramendëse nga yjet botërore në vitin 2017 (Foto)

Unazat më të mira të fejesës me shuma marramendëse nga yjet botërore në vitin 2017 (Foto)

Viti 2017 ishte plot me fejesa dhe dashuri të konfirmuara te yjet botërore.

Reklama

Shumë yje vendosën që të gëzojnë më të dashurit me unaza prej më luksoze dhe prej më të shtrenjtave.

Me diamantë prej më të shtrenjtëve, secila prej këtyre unazave ka vlerë dhjetëra mijëra dollarëshe.

Janel Parrish

I dashuri i yllit të “Pretty Little Liars”, Chris Long, i ka propozuar bukuroshes gjatë një ecje me qenin e tyren ë Toronto të Kanadasë.

“Shkoma në park për një shëtitje me qenin Klee dhe u ktheva si e fejuar. Unë do ta martoj shokun tim të ngushtë dhe jam përtej hënës e lumtur. Të dua Chris Long”, kishte shkruar aktorja në Instagram duke u dhënë atyre edhe një pamje prej unazës me diamant gjigant.

Rose Leslie

Yjet e “Game of Thrones” që filluan takimet në setin e xhirimeve konfirmuan fejesën më 27 shtator të vitit 2017.

Nikki Bella

John Cena i dha të dashurës së tij Bella një diamant 4 karat në unazë të fejesës gjatë mbrëmjes së Wrestlemanias më 2 prill.

Vanessa Grimaldi

Nick Viall i propozoi Grimaldit me një unazë nga diamanti që tërheq syrin të vënë në një pllakë platinumi. Vlera e raportuar? Afro 100 mijë dollarë.

Kate Mara

Aktorja e “Fantastic Four” dhe kolegu i saj Jamie Bell u fejuan në fillim të vitit. Bell i propozoi me atë që duket të jetë unazë prej ari me një gur të çmuar të shoqëruar nga dy gurë më të vegjël.

Kirsten Dunst

Jesse Plemons i propozoi Dunst me një diamant oval që u shfaq në sfilatën Ralph & Russo Couture në Paris më 23 janar.

John Stamos

Ish-ylli i “Full House” konfirmoi fejesën me modelen Caitlin McHugh në Disneyland të dielën e 22 tetorit.

“Unë e pyeta dhe ajo tha po!, e ne jetuam të lumtur së bashku”, ka shkruar ai në Instagram.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori