LAJMI I FUNDIT:

Ua konfiskonte telefonat gjatë natës, fëmijët i përgatitën një hakmarrje ‘mizore’ (Foto)

Ua konfiskonte telefonat gjatë natës, fëmijët i përgatitën një hakmarrje ‘mizore’ (Foto)

Michelle Gigger nga Londra, iu merrte katër fëmijëve të saj telefonat dhe dy iPad që të mos i përdorin gjatë natës.

Reklama

Pasi e kishin të pamundur ta kundërshtonin vendimin e nënës, të vegjlit nga tetë deri në 13-vjeç, e menduan një hakmarrje që e nervozoi shumë nënë e tyre, transmeton Telegrafi.

Derisa po flinte e qetë në dhomën e saj, duke e ditur se fëmijët nuk janë duke përdorur rrjetet sociale apo aplikacionet në telefona, ajo u zgjua e tmerruar.

Gigger mendon se plani tyre ishte shumë i zgjuar

“Rrugaçët e vegjël kishin vënë alarme që aktivizoheshin në orë të ndryshme. Ishte mizore, vetëm i fikja, pa e ditur se të gjitha do të lëshojnë tinguj” ka thënë Gigger.

Megjithëse i ka dënuar, nëna ka thënë se janë të zgjuar dhe dinë të bëjnë lojëra. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Kalo në kategori