0Shares

Një burrë u kap nga kamerat i zhveshur, duke i lëshuar poshtë pantallonat e tij dhe më pas duke kërcyer në një stacion karburantësh.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje, sa qesharake, po aq edhe të rrezikshme në një stacion karburantësh në Hunslet, Leeds, rreth orës 2 të mëngjesit më 23 gusht.

I zhveshuri, që besohet të jetë në 20-at e tij, mund të shihet duke ndezur një brez të benzinës me një çakmak.

Ndërsa pamjet treminutëshe vazhdojnë të zbulojnë situatën, më pas policia arrin të qetësojë situatën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)