LAJMI I FUNDIT:

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Princi William për herë të parë ka folur për gruan e tij Kate Middleton e cila është zhdukur nga syri i publikut dhe ende nuk ka bërë një paraqitje publike prej kur “iu nënshtrua një operacioni të planifikuar abdominal” muajin e kaluar.

Në paraqitjen e tij po ashtu të parë publike, trashëgimtari i fronit vizitoi një sinagogë të enjten derisa tha se ai dhe Kate janë “jashtëzakonisht të shqetësuar për rritjen e antisemitizmit”, shkruan Newsweek.


Siç raportohet, Princi William u takua me disa të rinj në Sinagogën Western Marble Arch në Londër, derisa vetëm në fillim të këtij muaji lëshoi një deklaratë të fuqishme duke bërë thirrje për t’u dhënë fund luftimeve në Lindjen e Mesme.

Por, gjatë kësaj paraqitje më të fundit publike, ai u “u bë i gjallë” edhe lidhur me gjendjen e gruas së tij, për të cilën në rrjete sociale u spekulua shumë për vendndodhjen e saj.

“Sikurse unë dhe Kate jemi jashtëzakonisht të shqetësuar për rritjen e antisemitizmit”, u tha ai të rinjve në sinagogë.

“Më vjen shumë keq që ndonjërit prej jush i është dashur ta përjetojë këtë. Nuk ka vend dhe nuk duhet të ndodhë. Prandaj jam këtu sot për t’ju siguruar të gjithëve se njerëzve u intereson kjo dhe ne nuk mund ta lejoj që të vazhdojë”, deklaroi tutje trashëgimtari i fronit.

Foto: Kate Middleton / The Independent

Ndryshe, Kate Middleton nuk është parë në publik që nga 25 dhjetori dhe muajin e kaluar i është nënshtruar një operacioni të abdomenit; Pallati Kensington vazhdimisht siguroi publikun se gjendja e saj është e mirë dhe ajo do të pushojë deri pas Pashkëve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori