0Shares

Shtatë persona janë plagosur pas të shtënave të tmerrshme gjatë natës në Karolinën e Jugut, pamje këto që u publikuan edhe në Facebook Live nga një turist.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Policia e Myrtle Beach ka thënë se incidenti ndodhi të dielën rreth orës 12 të natës pranë bulevardit Ocean.

Autoritetet thonë se një luftë shpërtheu mes një numri njerëzish, pas së cilës i dyshuari nxori një armë dhe filloi të qëllonte.

Disa njerëz u goditën dhe u dërguan në spital me lëndime jo serioze. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)