LAJMI I FUNDIT:

Tualeti i aeroplanit u bllokua me pelena, udhëtarët u detyruan të urinojnë në qese plastike (Foto)

Tualeti i aeroplanit u bllokua me pelena, udhëtarët u detyruan të urinojnë në qese plastike (Foto)

Fluturimi me aeroplan nga Shtete e Bashkuara për në Hawaii, është kthyer në makth për 187 pasagjerët, që u detyruan të urinojnë në shishe dhe qese plastike.

Reklama

Një udhëtare që po shkonte për pushime nga Feniksi për në Kona, e ka filmuar bisedën me një stjuardesë të America Airlines, që ia ndalon të hyjë në tualet, sepse ishte bllokuar prej pelenave, transmeton Telegrafi.

“Si po mendon, duhet të urinoj në qese”, ka thënë udhëtarja e cila ka refuzuar të tregojë emrin.

Ajo është ankuar se mund të ketë probleme shëndetësore, por stjuardesa ka vazhduar t’ia ndalonte hyrjen, sepse tualeti ishte bërë i pashfrytëzueshëm, prej disa pasagjerëve të pandërgjegjshëm.

Për katër orë sa zgjati fluturimi, shumica u detyruan të gjejnë skaje të ndryshime në aeroplan që të urinojnë në këto forma alternative.

Kompania ajrore ka kërkuar falje dhe u ka dhënë bona në vlerë të 240 dollarëve, ndërsa aeroplani i është nënshtruar pastrimit profesional. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Kalo në kategori