LAJMI I FUNDIT:

Transformimi i pabesueshëm i ish sulmuesit të Milanit (Foto)

Transformimi i pabesueshëm i ish sulmuesit të Milanit (Foto)

Prej 2013, ai është përkushtuar maksimalisht në palestër dhe rezultatet kanë qenë me të vërtetë mahnitëse.

Reklama

Ish-sulmuesi i Milanit, Jose Mari ka pësuar një ndryshim drastik që prej momentit që vari këpucët në gozhdë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto)
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto)

Jose Mari zhvilloi 52 ndeshje me kuqezinjtë, por edhe pas largimit nga Milano, ai vazhdoi karrierën në La Liga me Sevilla-n, Atletico Madrid dhe Villarreal. /TCH/Telegrafi/