LAJMI I FUNDIT:

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Kina ka tradita shumë të ndryshme krahasuar me pjesë të tjera të botës.


Një nga to është edhe ajo që çifti duhet të bëjë seks në prezencë të të ftuarve në dasmë, transmeton lajmi.net .

Reklama

Një video nga një dasmë e tillë është shfaqur në internet dhe ka bërë xhiron e botës.

Në trend Fun

Më shumë
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
A e keni ditur se edhe syri i peshkut hahet! (Video)

A e keni ditur se edhe syri i peshkut hahet! (Video)

Fun
Një objekt misterioz i bardhë shfaqet në qiellin e Illinois

Një objekt misterioz i bardhë shfaqet në qiellin e Illinois

Interesante
Nuk i mjaftoi që qëndroi jashtë dritares së veturës në lëvizje, gruaja nga Dagestani filloi edhe të vallëzojë – rrëzohet nga mjeti

Nuk i mjaftoi që qëndroi jashtë dritares së veturës në lëvizje, gruaja nga Dagestani filloi edhe të vallëzojë – rrëzohet nga mjeti

Fun
Kalo në kategori