LAJMI I FUNDIT:

Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”
Jennie Garth, Brian Austin Green, Ian Ziering, Jason Priestley, Gabrielle Carteris, Beverly Hills 90210 (Foto: Michael Buckner/Getty Images/Guliver)

Tori Spelling ka konfirmuar se do të rikthehet hit drama e viteve të nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”, në të cilën do të luajnë disa prej protagonistëve origjinalë të serialit.

Gjatë një interviste për Access Hollywood, aktorja ka thënë se është duke u punuar për një version të ri të serialit që do të jetë më shumë si vazhdim dhe jo si një ribërje e plotë.


Tori Spelling (Foto: Michael Buckner/Getty Images/Guliver)

“Fansat do të befasohen për të mirë, sepse do të ndërhyjmë më skena nga seriali origjinal. Kështu që do të jetë ekipi i plotë që luan versionin e rritur të tyre”, ka thënë 45-vjeçarja (e cila në serial ka luajtur rolin e Donna Martin).

Ajo nuk ka përmendur emra se kush do të rikthehet në serial, ndërkohë që shumë prej yjeve janë të zënë me punë të tjera në jetën e tyre.

Luke Perry (që ka luajtur rolin e Dylan McKay) është duke luajtur një rol të rëndësishëm në “Riverdale”. Pastaj, Shannen Doherty (që ka luajtur rolin e Brenda Walsh) ka pasur probleme shëndetësore në vitet e fundit, ndërsa ka pasur edhe disa mosmarrëveshje me realizuesit e serialit.

Shannen Doherty në rolin e Brenda Walsh (Foto: Paramount Pictures/Newsmakers/Guliver)

Mirëpo, Tori, e cila është vajza e producentit Aaron Spelling, dëshiron që pjesë e episodeve të reja të jetë edhe Doherty.

Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Brian Austin Green (David Silver) – kanë qenë disa prej yjeve kryesore të “Beverly Hills, 90210”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

Magazina
Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Magazina
“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

Magazina
Kalo në kategori