LAJMI I FUNDIT:

Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Shqipëria dhe Spanja takohen në rrethin e fundit të fazës së grupeve, përkatësisht Grupit B të Kampionatit Evropian.

Spanjollët janë fitues të grupit, ndërsa Shqipëria me tri pikë ka pak shanse për të hyrë në fazën e 16 më të mirave.

Tifozët shqiptarë janë euforikë dhe besojnë në kalimin e saj.


Formacionet zyrtare, Shqipëri - Spanjë: Sylvinho bën një ndryshim në përbërje
Lexo po ashtu Formacionet zyrtare, Shqipëri - Spanjë: Sylvinho bën një ndryshim në përbërje

Rrugët e Dyseldorfit janë plot me fansat e tyre para se të nisë ndeshja.

Gjegjësisht në Gjermani jetojnë shumë shqiptarë. Një prej atyre tifozëve shqiptarë humbi mes spanjollëve, por arriti të përshtatej mirë.

Ai këndoi me spanjollët, kërceu dhe brohoriti. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams' - Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams' - Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

La Liga
Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” - Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” - Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

Premier League
Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas

Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas

Ligat tjera
Zbulohen pagat e lojtarëve në La Liga – dy lojtarë fitojnë më shumë se Mbappe

Zbulohen pagat e lojtarëve në La Liga – dy lojtarë fitojnë më shumë se Mbappe

La Liga
Liverpooli po përgatit ofertën prej 65 milionë eurosh për top yllin e La Ligas

Liverpooli po përgatit ofertën prej 65 milionë eurosh për top yllin e La Ligas

Premier League
Kalo në kategori