LAJMI I FUNDIT:

Tifozi i njohur i Shqipërisë së bashku me tifozët kuqezi drejt Lihtenshtajnit (Foto)

Tifozi i njohur i Shqipërisë së bashku me tifozët kuqezi drejt Lihtenshtajnit (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë do të luan sonte (e martë) ndaj Lihtenshtajnit.

Reklama

Kjo ndeshje do të luhet në Lihtenshtajnit në qytetin Vaduz.

Tifozi i njohur i Kombëtares, Besmir Limani, i cili sa herë luan Shqipëria bëhet temë e madiave shqiptare dhe atyre të huaja për shkak se i gjithmonë pikturon f tyren e tij me flamurin kombëtar.

Më poshtë keni disa fotografi të tij së bashku me Tifozët Kuq e Zi. /Telegrafi/

14572699_1762486180671624_320516797_o

14599715_1762485790671663_1364739432_o

14599721_1762489417337967_1504916140_o

14600496_1762492407337668_1031995011_o

14618865_1762485794004996_1783266282_o

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Ndërkombëtare
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

La Liga
Kalo në kategori