Emily Ratajkowski ka bërë kërkesën për divorc nga partneri i saj, Sebastian Bear-McClard, për të cilin dyshohet se e tradhtoi.

Të dhënat e reja tregojnë se modelja u paraqit në Gjykatën e Lartë të Manhattanit të enjten dhe vuri në dukje se ishte kontestuar, që do të thotë se ka çështje për t’u diskutuar.

Page Six dha lajmin në korrik se çifti po ndahej pas katër vitesh martesë.

Foto: Getty Images

“Po, ai e tradhtoi”, pohoi për Page Six një burim i afërt me modelen.

31-vjeçarja ndezi thashethemet e ndarjes kur u pa duke ecur me djalin njëvjeçar të çiftit tashmë të ndarë, Sylvester, pa unazën e martesës.

Reklama

Në shtator, Emily konfirmoi se ajo dhe Bear-McClard ishin ndarë përmes një videoje në TikTok ku tha se është beqare.

Reklama

Foto: Instagram

Autorja e “My Body” dhe producenti i “Uncut Gems” u martuan fshehurazi në një gjykatë në New York në shkurt të vitit 2018.

Ratajkowski njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e parë të saj dhe Bear-McClard në tetor 2020.

Ata mirëpritën një djalë në mars të vitit 2021. /Telegrafi/

Foto: Getty Images