LAJMI I FUNDIT:

Tha se kurrë nuk ka pasur aksident trafiku, adoleshentja nga Florida e pësoi me jetë disa ditë pasi pretendonte se kurrë nuk është përplasur me veturë  

Tha se kurrë nuk ka pasur aksident trafiku, adoleshentja nga Florida e pësoi me jetë disa ditë pasi pretendonte se kurrë nuk është përplasur me veturë  

Adoleshentja që u bë yll i TikTokut humbi jetën në një aksident trafiku, disa ditë pasi realizoi një video në të cilën tha se kurrë nuk ka pësuar aksident trafiku.

Reklama

Kara Santorelli, 18-vjeçe nga Florida, humbi jetën kur vetura u fut në kahjen e kundër dhe u përplas në veturën e saj, transmeton Telegrafi.

Të dielën pak para aksidentit, ajo në TikTok shpërndau videon, ku pretendon se kurrë nuk ka patur aksident trafiku.

“Kur tentojmë të më thërrasin shofere të dobët, por kurrë nuk kam goditur një burrë apo një veturë”, thuhej përbri videos.

E pasi që humbi jetën, videoja u bë shpejt virale dhe deri më tani ka marrë 2.3 milionë pëlqime.

Ajo punonte në një restorant ku shërbehej ushqimi i shpejtë, kurse edhe pronari i lokalit mbeti i habitur me vdekjen e adoleshentes.

Sipas tij, ajo ishte gjithmonë e buzëqeshur, plot energji, që nuk i harronte porositë e klientëve. /Telegrafi/

@walkingbong Rest in peace beautiful. :/ &lt3 • my prayers go out to her family, her boyfriend, and her friends. • #karasantorelli #rip #restinpeace #foryou #foryoupage #fyp #fypシ #fypage #fypageシ ♬ Emotional Piano for the Soul (Inspirational Background Music) – Fearless Motivation Instrumentals

Në trend Botë

Më shumë
Ushtria amerikane publikon videon e incidentit, destrojeri kinez ia prenë rrugën një anijeje amerikane në ngushticën e Tajvanit

Ushtria amerikane publikon videon e incidentit, destrojeri kinez ia prenë rrugën një anijeje amerikane në ngushticën e Tajvanit

Azia
E pranon edhe kreu i Wagnerit rus: Ukrainasit po rikthejnë territoret e humbura në Bakhmut

E pranon edhe kreu i Wagnerit rus: Ukrainasit po rikthejnë territoret e humbura në Bakhmut

Evropa
Pjesëtarët e Wagnerit zënë rob nënkolonelin rus, pretendojnë se urdhëroi vendosjen e minave për t’i hedhur në erë luftëtarët e Prigozhinit

Pjesëtarët e Wagnerit zënë rob nënkolonelin rus, pretendojnë se urdhëroi vendosjen e minave për t’i hedhur në erë luftëtarët e Prigozhinit

Evropa
Ishte shpallur vrasësja më e keqe serike në Australi, falet nëna që vuajti 20 vjet burgim për vrasjen e katër foshnjave të saj

Ishte shpallur vrasësja më e keqe serike në Australi, falet nëna që vuajti 20 vjet burgim për vrasjen e katër foshnjave të saj

Australia
Kontrata e publikuar nga Sky News, kjo është prova e parë që Irani po i shet Rusisë municion për luftën në Ukrainë

Kontrata e publikuar nga Sky News, kjo është prova e parë që Irani po i shet Rusisë municion për luftën në Ukrainë

Evropa
Dy dronë bien në një autostradë në jug nga Moska

Dy dronë bien në një autostradë në jug nga Moska

Evropa
Kalo në kategori