LAJMI I FUNDIT:

Teknikë e veçantë e policit për të ndihmuar studentin e dehur (Foto)

Teknikë e veçantë e policit për të ndihmuar studentin e dehur (Foto)

Një polici në Cardiff të Anglisë, e ka gjetur studentin e njohur vetëm si Cameron në gjendje aq shumë të dehur, sa që nuk dinte të tregonte as ku e ka shtëpinë.

Reklama

Në atë moment, mbrojtësi i rendit ia ka marrë telefonin dhe ka pyetur në grupin e parë të miqve të tij në Facebook, se ku banon pronari i kësaj llogarie, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, ata vetëm kanë qeshur dhe nuk i kanë kthyer përgjigje normale, duke menduar se Cameron po mahitet.

Për këtë arsye, polici e ka bërë një ‘selfie’ dhe iu ka dërguar atyre, për t’i bindur se kush është duke shkruar.

Polici shfaqet papritmas në grup

“Tani a po më besoni. Ju lutem më tregoni se ku e ka shtëpinë, sepse ky nuk po di të flasë mirë”, ka shkruar polici.

Pasi i kanë treguar adresën dhe i kanë ndihmuar të orientohet, ata e kanë falënderuar që u ndihmoi shokun të shkoi i sigurt në shtëpi.

“Ky është mbrojtësi i rendit që punoi zgjuar dhe shpëtoi shokun tonë. Është një hero, megjithëse në fillim na bëri të qeshemi” janë komentuar fotografitë e publikuara. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Interesante
Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Fun
Kalo në kategori