LAJMI I FUNDIT:

Student

36 Artikuj

Ahengu i studentëve nuk shkoi sipas planeve në Ohio, u ngjitën në kulmin e shtëpisë që u shemb – 14 prej tyre përfundojnë në spital

Ahengu i studentëve nuk shkoi sipas planeve në Ohio, u ngjitën në kulmin e shtëpisë që u shemb – 14 prej tyre përfundojnë në spital

Amerika
Studenti më i vjetër në Mal të Zi, 88-vjeçari thotë se mendonte se do ta kishte më të lehtë gjatë studimeve

Studenti më i vjetër në Mal të Zi, 88-vjeçari thotë se mendonte se do ta kishte më të lehtë gjatë studimeve

Interesante
Kovaçevski – Trajanovit: Në kohën kur ai ishte në koalicion me Gruevskin, studentët rriheshin nëpër sheshe

Kovaçevski – Trajanovit: Në kohën kur ai ishte në koalicion me Gruevskin, studentët rriheshin nëpër sheshe

Maqedonia e Veriut
Kurti bashkëbisedoi për Programin qeverisës me studentët nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut

Kurti bashkëbisedoi për Programin qeverisës me studentët nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut

Kosovë
Dënohet me tetë vite e gjysmë burgim britaniku i cili e themeloi grupin neo-nazist Veprimi Kombëtar

Dënohet me tetë vite e gjysmë burgim britaniku i cili e themeloi grupin neo-nazist Veprimi Kombëtar

Evropa
Harroi të hapur dritaren e dhomës në konvikt, studentja amerikane tregon pasojat

Harroi të hapur dritaren e dhomës në konvikt, studentja amerikane tregon pasojat

Dështime
Po realizonte një video, studenti në Kongo kapet nga polici pa maskë në fytyrë – e qëllon për vdekje

Po realizonte një video, studenti në Kongo kapet nga polici pa maskë në fytyrë – e qëllon për vdekje

Afrika
Studenti i mjekësisë aksidentalisht i injekton shiringën e zbrazët 94-vjeçares nga Meksika – harron të fut lëngun e vaksinës anti-COVID

Studenti i mjekësisë aksidentalisht i injekton shiringën e zbrazët 94-vjeçares nga Meksika – harron të fut lëngun e vaksinës anti-COVID

Amerika Latine
Studenti amerikan për 18 sekonda i pi dy litra alkool, kritikohet veprimi i tij

Studenti amerikan për 18 sekonda i pi dy litra alkool, kritikohet veprimi i tij

Interesante
Rrëfimi i studentes amerikane të prekur nga coronavirusi: Kam pasur simptoma të papritura, humba dëgjimin dhe nuk ndjeja aromat

Rrëfimi i studentes amerikane të prekur nga coronavirusi: Kam pasur simptoma të papritura, humba dëgjimin dhe nuk ndjeja aromat

Nga Bota
Studenti i dehur amerikan ngjitet në shtyllën elektrike, rryma e përplas për tokë – shpëton mrekullisht

Studenti i dehur amerikan ngjitet në shtyllën elektrike, rryma e përplas për tokë – shpëton mrekullisht

Nga Bota
Studenti kosovar që ndërton dorë robotike (Video)

Studenti kosovar që ndërton dorë robotike (Video)

Kosovë
Shikuesit e hutuar me reagimin e pjesëmarrësit të kuizit, menduan se e zuri rryma (Video)

Shikuesit e hutuar me reagimin e pjesëmarrësit të kuizit, menduan se e zuri rryma (Video)

Fun Lajme
Filmohet duke përqafuar mashkullin që i propozoi martesë, përjashtohet studentja nga universiteti më i vjetër i Egjiptit (Video)

Filmohet duke përqafuar mashkullin që i propozoi martesë, përjashtohet studentja nga universiteti më i vjetër i Egjiptit (Video)

Nga Bota
Po afrojnë studimet: Islanda fillon shitjen e paketimeve me vezë të gatshme për fërgim, pasi studentët nuk po dinë t’i përgatisin (Foto)

Po afrojnë studimet: Islanda fillon shitjen e paketimeve me vezë të gatshme për fërgim, pasi studentët nuk po dinë t’i përgatisin (Foto)

Fun Lajme
Çiklisti aksidentohet dhe përfundon mbi një makinë (Video)

Çiklisti aksidentohet dhe përfundon mbi një makinë (Video)

Nga Bota
Pas një nate me shumë konsum alkooli, zgjohet nga ‘cimerat’ në mënyrën më të vrazhdë (Video)

Pas një nate me shumë konsum alkooli, zgjohet nga ‘cimerat’ në mënyrën më të vrazhdë (Video)

Dështime
Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Fun Lajme
Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Fun Lajme
Studentëve dembelë u ndalohet furnizimi përmes tërheqjes së kovës me litar (Foto)

Studentëve dembelë u ndalohet furnizimi përmes tërheqjes së kovës me litar (Foto)

Fun Lajme
Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Dështime
Biçikletës së fëmijëve i vuri motor dhe tani e ka shumë më të lehtë lëvizjen (Video)

Biçikletës së fëmijëve i vuri motor dhe tani e ka shumë më të lehtë lëvizjen (Video)

Auto Fun
Për shkak të varfërisë, fotografitë e “dasmës” i realizuan 40 vite pas kurorëzimit (Foto)

Për shkak të varfërisë, fotografitë e “dasmës” i realizuan 40 vite pas kurorëzimit (Foto)

Fun Lajme
Teknikë e veçantë e policit për të ndihmuar studentin e dehur (Foto)

Teknikë e veçantë e policit për të ndihmuar studentin e dehur (Foto)

Interesante