Një studente nga Massachusetts i ka kushtuar shtrenjtë kur harroi të mbyllë dritaren e dhomës në konvikt, ku brenda saj kishte vetëm borë sikurse të ishte një zonë skijimi.

Reklama

Videoja e publikuar në TikTok që ka marrë mbi 2.5 milionë shikime, shfaq pasojat e moskujdesit të vajzës së re amerikane, transmeton Telegrafi.

“Pasojat e lënies së dritares së hapur, në kohën kur Bostoni është goditur nga stuhia e borës”, ka shkruar vajza në TikTok.

Madje ajo ka publikuar “screenshotat” e bisedës me “cimeret”, që pyesnin se si ka mundur të ndodhë kjo dhe pse ishte ftohtë në dhomë. /Telegrafi/