LAJMI I FUNDIT:

Studenti amerikan për 18 sekonda i pi dy litra alkool, kritikohet veprimi i tij

Studenti amerikan për 18 sekonda i pi dy litra alkool, kritikohet veprimi i tij

Një student amerikan është bërë “hit” në internet për faktin se është filmuar duke pirë dy litra Jack Daniels për vetëm 18 sekonda, duke mbrojtur kështu vendimin e tij dhe insistuar se duhet vlerësuar “rekordi i tij botëror”.

Reklama

Videoja e Jaleb Gann, 19-vjeç, është filmuar gjatë në ahengu, ku shihet studenti i Universitetit të Kansasit duke pirë 1.7 litra alkool nga shishja, transmeton Telegrafi.

Pavarësisht se turma e vajzave i bënin thirrje që të mos e bëjë një gjë të tillë, studenti i biologjisë hap kapakun e shishes dhe fillon ta pijë pa ndërprerë shishen me alkool.

Shumë përdorues të rrjeteve sociale e kanë kritikuar veprimin e tij, por ai një gjë të tillë e ka arritur ta bëjë për vetëm 18 sekonda. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Interesante
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Kalo në kategori