LAJMI I FUNDIT:

Të shtëna armësh pranë Shtëpisë së Bardhë, bllokohet Capitol Hill (Foto/Video)

Të shtëna armësh pranë Shtëpisë së Bardhë, bllokohet Capitol Hill (Foto/Video)

Të shtëna armësh janë dëgjuar afër Shtëpisë së Bardhë, kur i gjithë Capitol Hill është bllokuar, pasi një burrë “kishte përplasur veturën” me atë të policisë, raporton ABC.

Reklama

Sipas medieve amerikane, i dyshuari ishte përplasur me veturën e tij me atë të policisë, dhe më pas i është vërsulur policëve tjerë që ishin në afërsi, transmeton Telegrafi.

Pas një “lufte” të shkurtër janë dëgjuar disa të shtëna, por askush nuk është plagosur.

Sulmuesi është arrestuar, kur motivet e sulmit deri më tani janë të panjohura. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Evropa
Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Evropa

"Ne nuk e dimë madhësinë e Ukrainës", Orban për bisedimet e anëtarësimit të Ukrainës në BE

Evropa
Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Amerika
Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Amerika
Dozat e radioterapisë mund të shkurtohen në mënyrë të sigurt për kancerin në prostatë

Dozat e radioterapisë mund të shkurtohen në mënyrë të sigurt për kancerin në prostatë

Botë
Kalo në kategori