LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që u ‘dashuruan‘ dhe refuzuan të ndahen nga kafshët që luajtën në filma

Të famshmit që u ‘dashuruan‘ dhe refuzuan të ndahen nga kafshët që luajtën në filma

Sophie Turner dhe Zunni, Tom Hardy dhe Rocco, Chris Evans dhe Dodger … Ndonjëherë personat e famshëm kanë kafshë si kolegë të tyre në filma dhe ata shoqërohen aq mirë, sa është thjesht e pamundur të imagjinohet ndarja e tyre.

Reklama

Këtu në Bright Side ne adhurojmë tregimet prekëse për miqësitë kafshë-njerëz që nuk përfunduan vetëm në ditën e fundit të xhirimit.

Këtu është një listë e të famshmëve që nuk mund të ndihmojnë por të qëndrojnë me miqtë e tyre përgjithmonë.

Sophie Turner dhe Zunni prej Game of Thrones

Një qen verior i quajtur Zunni, që luajti në Game of Thrones nuk arriti të kalojë në episodin e dytë. Por, Sophie Turner (Sansa Stark) vendosi ta birësojë atë, pasi ajo u lidh me Zunnin që në fillim. Siç shpjegon Turner, duke u rritur ajo gjithmonë dëshironte një qen, por prindërit e saj kurrë nuk lejuan që ajo të ketë një të tillë.

Will Smith dhe Abbie prej I am Legend

Jo vetëm që shikuesit u dashuruan me qenin e quajtur Sam në “I am Legend”, të luajtur nga një bari gjerman i quajtur Abbey – edhe Will Smith! Meqenëse të dy formuan një lidhje të thellë gjatë procesit të xhirimit, ndarja pas përfundimit të filmit dukej e pamundur!

James Gunn dhe Oreo prej Guardians Of The Galaxy

Regjisori i Guardians Of The Galaxy, James Gunn u bë mik i mirë i Oreos që ishte një model i jetës reale për personazhin Rocket Raccoon. Gunn dhe Oreo madje u shfaqën në tapetin e kuq për premierën së bashku!

Tom Hardy dhe Rocco prej The Drop

Ju ndoshta e dini se Tom Hardy është një fans i madh i qenve. Ky është në fakt një nga arsyet kryesore që ai dëgjoi për një rol në Drop (2014), ku personazhi kryesor shpëton një qenush të braktisur të quajtur Rocco. Pasi u publikua filmi, Tom adoptoi Rocco në jetën reale dhe, sipas informacioneve ai po merr qenin kudo me vete. Rocco shfaqet në Instagramin e aktorit mjaft shpesh!

Ed O’Neill dhe Bridgett prej Modern Family

Kur personazhi i O’Neill në Modern Family merr një qen francez të quajtur Stella, dhe ai menjëherë bie në dashuri me të. E njëjta gjë ndodhi në jetën reale, në grup O’Neill po kujdeset për qenushin – emri i vërtetë i të cilit është Bridgett – si një baba i vërtetë. Ai lindi në rrugë dhe më pas u braktis nga familja e tij e birësuar.

Chris Evans dhe Dodger prej Gifted

Ylli i Avengers, Chris Evans së pari u takua me bashkë-yllin e tij Dodger në setin e Gifted në vitin 2017. Sot Dodger nuk është më një qenush, por gjithsesi shfaqet shpesh në llogarinë e mikut të tij të dashur në Twitter.

Brendan Fraser dhe Pecas prej Texas Rising

Në grupin e Texas Rising në Meksikë, në disa prej kuajve u vërejt një kal i veçantë, Pecas. Brendan e vuri re dhe e solli Pecasin në shtëpi. Më vonë, siç shprehet aktori, kali formoi edhe një lidhje speciale me djalin autik të Brendanit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kalo në kategori