Thuhet se secili person i lindur në këtë botë, ka një sozi të tijën: një person tjetër që i ngjan vërtet shumë.

Është e rrallë që njerëzit të takojnë sozinë e tyre, por mesa duket disa prej yjeve ju ka ndodhur kjo gjë.

Rita Ora takon sozinë e saj (Foto) Rita Ora takon sozinë e saj (Foto)

Një listë e publikuar së fundmi në mediat britanike, ka ranguar personazhet e famshëm së bashku me sozitë e tyre.

Pjesë e listës është shqiptar nga Kosova, Flamur Ukshini, i cili ngjan shumë me këngëtarin Zayn Malik, gjë për të cilën kishte raportuar edhe DailyMail javë më parë, transmeton Telegrafi.

Daily Mail shkruan për kosovarin i cili ngjan si Zayn Malik dhe u bë sensacion në internet (Foto) Daily Mail shkruan për kosovarin i cili ngjan si Zayn Malik dhe u bë sensacion në internet (Foto)

Më poshtë mund të shihni disa nga personazhet e famshëm dhe sozitë e tyre:

Reklama

Kourtney Kardashian dhe Daisy Gonzales

Selema Gomez dhe Sofia Solares

Justin Bieber dhe Marcelle Riekmann

Reklama

Ariana Grande dhe Jacky Vasquez

Zayn Malik dhe Flamur Ukshini

Taylor Swift dhe Olivia Oblivious

/Telegrafi/