Publikimi i fotografive, në të cilat yjet e skenës sonë kanë pozuar me bikini, ka qenë një prej trendeve që ka vazhduar edhe gjatë kësaj vere, ndërsa këtu nuk ka bërë përjashtim as Tayna.

Autorja e shumë hiteve ka qenë aktive në profilin e saj në Instagram, ku ka kaluar shifrën prej një milion ndjekësish.

Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynas) me raste ka sjellë fotografi, përmes të cilave e ka ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë.

Të gjitha lajmet nga Tayna Të gjitha lajmet nga Tayna

Dhe derisa po i shijon pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, reperja e ka publikuar një fotografi me bikini me një përshkrim interesant.

“Gjeni palmën në fotografi”, ka shkruar Tayna pranë imazhit të realizuar në një prej lokacioneve luksoze në Las Vegas. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Gjeni pallmen ne foto🌴

A post shared by Tayna (@tayna) on Sep 15, 2019 at 1:46pm PDT