Këngëtarja shqiptare, Tayna, aktualisht është duke punuar në projektin e ri muzikor. Derisa po punon në këngën e re ajo është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në një nga bregdetet shqiptare.

Meqë shquhet për linjat e saj trupore, bukuroshja nuk ngurron që t’i ekspozojë para mijëra ndjekësve të saj.

Në llogarinë e saj personale, Instagram, së fundmi ka publikuar dy imazhe atraktive në bikini teksa pozon pranë veturës së saj luksoze.

View this post on Instagram

Taking some days off…finally🤗

A post shared by Tayna (@tayna) on Jun 12, 2019 at 10:29am PDT

“Më në fund disa ditë pushim”, ka shkruar ajo pranë imazheve.

E fundit këngë e publikuar nga Doruntina Shala është “Kce”, projekt ky që u mirëprit nga publiku dhe fansat e saj.

Ajo tashmë ka nisur sezonin veror të koncerteve dhe në çdo mbrëmje mbledh një numër të madh të njerëzve. /Telegrafi/