Tashmë ka nisur të punojë për video projektin e radhës dhe pritet që shumë shpejt të vjen me një të re para fansave.

Bëhet fjalë për sensacionin e vitit të kaluar, Taynën, e cila ka publikuar disa këngë që ndërkohë janë bërë hite.

Por, duket se zeshkania po vazhdon të shijoj sukseset e klipeve që ka sjell muajt e kaluar dhe po vazhdon me pushime.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku po zbulon imazhe dhe video të ndryshme mjaft joshëse.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e veshur në bikini të verdhë që e shfaq tejet joshëse dhe seksi.

Tayna në njëvjetorin e publikimit të këngë "Columbiana": Populli të rrëzon dhe të ngritë Tayna në njëvjetorin e publikimit të këngë "Columbiana": Populli të rrëzon dhe të ngritë

Ndryshe, Tayna ka bërë të ditur se është duke punuar në këngën e re dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/