Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, ka mbajtur një konferencë për media në Hotel “Swiss” në Prishtinë.

Me këtë rast, aty është treguar se këngëtarja nga Prizreni do të jetë imazhi kryesor i Prince Instant, me të cilën do të realizohen disa fushata televizive.

“Zero Pozitive” në konferencë për medie ka dhënë detaje rreth kësaj marrëveshje.

Reperja ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me ‘Princ Caffe’ dhe gjatë kësaj periudhe do të xhiroj 8 reklama.

Në bashkëpunim me kompaninë e njohur kosovare, Tayna nesër do të mbaj një koncert në sheshin e Prishtinës me fillim nga ora 17:00./Indeksonline/

Më poshtë, pamjet: