Futbollisti i njohur i Kombëtares, Taulant Xhaka, tash e disa vite është i fejuar me bukuroshen Arbnora Nuredini, teksa muaj më parë i propozoi edhe martesë.

Dyshja, që tashmë konfirmuan se po bëhen prindër për herë të parë, së fundmi zbuluan edhe gjininë e foshnjës.

Derisa po shijojnë pushimet në Dubai, ata nuk ngurruan të ndajnë imazhe në rrjetet sociale duke treguar se janë në pritje të një djali.

Ka qenë vet Arbnora ajo e cila ka ndarë një imazh atraktiv nga pushimet dhe në përshkrim tregon se po pret një djalë.

“Duke shijuar cdo moment, jeta e shtatzënisë me dashurinë time dhe djalin”, ka shkruar Nuredini.

Të gjitha lajmet nga Arbnora Nuredini Të gjitha lajmet nga Arbnora Nuredini

Ndërkohë, ajo pranoi edhe urime të shumta nga ndjekësit dhe miqtë e saj.

Me anë të këtyre, çifti duket se mezi po presin për ndryshimin e ri që do e kenë në jetë vetëm për pak muaj. /Telegrafi/