Një femër, derisa kishte qenë duke udhëtuar me një taksi ilegale,  është sulmuar seksualisht nga vozitësi.

Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 20:30 në Fushë Kosovë.

Sipas raportit të Policisë, viktima kishte dalë nga vetura e cila kishte qenë në lëvizje dhe nuk është raportuar për lëndime.

Ndërkaq, rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/