LAJMI I FUNDIT:

Person në kërkim

75 Artikuj

Kapet i shumëkërkuari i dënuar për dy vrasje në Fier, i sekuestrohen armë e municion luftarak

Kapet i shumëkërkuari i dënuar për dy vrasje në Fier, i sekuestrohen armë e municion luftarak

Shqipëri
Policia shpall në kërkim një person në Prizren

Policia shpall në kërkim një person në Prizren

Kronika e Zezë
Policia në kërkim të Agron Gashit, të dyshuarit për plagosjen e mbrëmshme në Pejë

Policia në kërkim të Agron Gashit, të dyshuarit për plagosjen e mbrëmshme në Pejë

Siguri
Në kërkim për tentativë vrasje në Bullgari, arrestohet në Durrës 61-vjeçari nga Kosova

Në kërkim për tentativë vrasje në Bullgari, arrestohet në Durrës 61-vjeçari nga Kosova

Shqipëri
Mashtrim e falsifikim i dokumenteve dhe keqpërdorim i kartelave bankare, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e dy të dyshuarve

Mashtrim e falsifikim i dokumenteve dhe keqpërdorim i kartelave bankare, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e dy të dyshuarve

Kosovë
Identifikohet e dyshuara në Prizren për shpërdorim të pasurisë huaj

Identifikohet e dyshuara në Prizren për shpërdorim të pasurisë huaj

Kronika e Zezë
Nëse e shihni këtë grua, lajmëroni menjëherë Policinë e Kosovës

Nëse e shihni këtë grua, lajmëroni menjëherë Policinë e Kosovës

Siguri
Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë Policinë

Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë Policinë

Kronika e Zezë
Dyshohet për zjarrvënie në Prishtinë, policia kërkon ndihmën e qytetarëve në gjetjen e personit në foto

Dyshohet për zjarrvënie në Prishtinë, policia kërkon ndihmën e qytetarëve në gjetjen e personit në foto

Kosovë
Nëse i shihni këta dy persona lajmëroni menjëherë Policinë

Nëse i shihni këta dy persona lajmëroni menjëherë Policinë

Kosovë
Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë Policinë e Kosovës

Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë Policinë e Kosovës

Kronika e Zezë
Policia në Lipjan vihet në kërkim të dyshuarit për vjedhje të identitetit

Policia në Lipjan vihet në kërkim të dyshuarit për vjedhje të identitetit

Kronika e Zezë
Grabitja e armatosur në Suharekë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Korab Gashit

Grabitja e armatosur në Suharekë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Korab Gashit

Kronika e Zezë
Dyshohen për vjedhje, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e dy të dyshuarave

Dyshohen për vjedhje, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e dy të dyshuarave

Kosovë
Aksidenti me fatalitet në Pejë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për lokalizimin e të dyshuarit

Aksidenti me fatalitet në Pejë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për lokalizimin e të dyshuarit

Kronika e Zezë
I shpallur në kërkim nga Zvicra për mashtrim, arrestohet në Morinë 56-vjeçari nga Kosova

I shpallur në kërkim nga Zvicra për mashtrim, arrestohet në Morinë 56-vjeçari nga Kosova

Shqipëri
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e një personi në Prizren

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e një personi në Prizren

Kronika e Zezë
Plagosi policin në Tiranë, 20 mijë euro shpërblim për informacion mbi autorin, kontrollet shtrihen në katër qytete

Plagosi policin në Tiranë, 20 mijë euro shpërblim për informacion mbi autorin, kontrollet shtrihen në katër qytete

Shqipëri
Rrëmbeu një vajzë të mitur, shpallet në kërkim 31-vjeçari në Mat

Rrëmbeu një vajzë të mitur, shpallet në kërkim 31-vjeçari në Mat

Shqipëri
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 59-vjeçari rus në Muriqan

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 59-vjeçari rus në Muriqan

Shqipëri
Kapet në Tiranë 43-vjeçari në kërkim ndërkombëtar, i dënuar në Itali për trafik droge

Kapet në Tiranë 43-vjeçari në kërkim ndërkombëtar, i dënuar në Itali për trafik droge

Shqipëri
Përleshja e armatosur në Bon Vivant, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Dukagjin Nikollajt

Përleshja e armatosur në Bon Vivant, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Dukagjin Nikollajt

Siguri
Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e një të dyshuari për zjarrvënie

Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e një të dyshuari për zjarrvënie

Kronika e Zezë
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit për shpërdorim të pasurisë së huaj

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit për shpërdorim të pasurisë së huaj

Kosovë