LAJMI I FUNDIT:

Kafkat

16 Artikuj

Qindra kafka kafshësh nga Afrika u kapën në aeroportin e Parisit – vlerësohet se pas drogës dhe armëve, është njëri nga bizneset më fitimprurëse në botë

Qindra kafka kafshësh nga Afrika u kapën në aeroportin e Parisit – vlerësohet se pas drogës dhe armëve, është njëri nga bizneset më fitimprurëse në botë

Nga Bota
Ky iluzion optik thuhet se ju tregon “nëse jeni apo jo në rrugën e duhur të karrierës tuaj”

Ky iluzion optik thuhet se ju tregon “nëse jeni apo jo në rrugën e duhur të karrierës tuaj”

Interesante
Kafka e një dinosauri të zbuluar në Dakotën e Jugut pritet të shitet për 15 milionë dollarë

Kafka e një dinosauri të zbuluar në Dakotën e Jugut pritet të shitet për 15 milionë dollarë

Interesante
Edhe këtë e bëjnë njerëzit e Putinit, veterani rus mban në dorë kafkën e ushtarit të vrarë ukrainas – thotë se me të do të bëjë një gotë

Edhe këtë e bëjnë njerëzit e Putinit, veterani rus mban në dorë kafkën e ushtarit të vrarë ukrainas – thotë se me të do të bëjë një gotë

Evropa
Doktorët shpëtojnë beben 10-muajshe, rrota e makinës lodër iu ngul në kafkë

Doktorët shpëtojnë beben 10-muajshe, rrota e makinës lodër iu ngul në kafkë

Kuriozitete
Kafka që mban syzet e diellit në oxhakun e familjes, rezulton të jetë e një njeriu që mungon për tetë vjet

Kafka që mban syzet e diellit në oxhakun e familjes, rezulton të jetë e një njeriu që mungon për tetë vjet

Trend
ESA gjen “kafkë” në kometë

ESA gjen “kafkë” në kometë

Interesante
Shkencëtarët sapo zbuluan një organ misterioz që fshihej në qendrën e kokës së njeriut

Shkencëtarët sapo zbuluan një organ misterioz që fshihej në qendrën e kokës së njeriut

Shkencë
Zbulohet në Etiopi kafka deri më tani të panjohur e një paraardhësi të njeriut

Zbulohet në Etiopi kafka deri më tani të panjohur e një paraardhësi të njeriut

Interesante
Të dy kafkat e ilustruara janë të kuqe, efektet anësore i bëjnë të duken rozë dhe portokalli (Foto)

Të dy kafkat e ilustruara janë të kuqe, efektet anësore i bëjnë të duken rozë dhe portokalli (Foto)

Fun Lajme
Ndalohet “kontrabanduesi i kufomave”, ishte duke bartur 50 skelete njerëzish (Foto)

Ndalohet “kontrabanduesi i kufomave”, ishte duke bartur 50 skelete njerëzish (Foto)

Interesante
Dogana konfiskon 25 kafka njerëzish të nisura nga Indonezia për në Holandë (Foto)

Dogana konfiskon 25 kafka njerëzish të nisura nga Indonezia për në Holandë (Foto)

Interesante
Kafka që mund të rishkruajë historinë e njerëzimit, sipas shkencëtarëve

Kafka që mund të rishkruajë historinë e njerëzimit, sipas shkencëtarëve

Shkencë
Gjenden kafkë dhe eshtra njeriu në afërsi të deponisë në Berovë

Gjenden kafkë dhe eshtra njeriu në afërsi të deponisë në Berovë

Maqedonia e Veriut
“Kafkat”, komandot e frikshëm që po shfarosin ISIS-in (Foto)

“Kafkat”, komandot e frikshëm që po shfarosin ISIS-in (Foto)

Nga Bota
Si të organizoni një festë të veçantë për Halloween në shtëpi

Si të organizoni një festë të veçantë për Halloween në shtëpi

Trend