LAJMI I FUNDIT:

Aksident zinxhiror

20 Artikuj

Aksident zinxhiror në Hatay të Turqisë, humbin jetën 12 persona dhe 31 tjerë lëndohen

Aksident zinxhiror në Hatay të Turqisë, humbin jetën 12 persona dhe 31 tjerë lëndohen

Turqia
Aksident zinxhiror në Illinois ku u përfshinë mbi 90 vetura, raportohet për shumë të vdekur – stuhia e rërës e shkaktoi më të keqen

Aksident zinxhiror në Illinois ku u përfshinë mbi 90 vetura, raportohet për shumë të vdekur – stuhia e rërës e shkaktoi më të keqen

Amerika
Kaos për shkak të stuhisë së rërës, aksident zinxhiror në Serbi – përfshihen mbi 12 vetura

Kaos për shkak të stuhisë së rërës, aksident zinxhiror në Serbi – përfshihen mbi 12 vetura

Serbia
Pamjet rrëqethëse të aksidentit zinxhiror në Budapest, u përfshinë 43 vetura – një person humbi jetën dhe 39 tjerë u lënduan

Pamjet rrëqethëse të aksidentit zinxhiror në Budapest, u përfshinë 43 vetura – një person humbi jetën dhe 39 tjerë u lënduan

Evropa
Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen 200 vetura – humb jetën një person

Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen 200 vetura – humb jetën një person

Azia
Britaniku përplas Ferrarin me pesë veturat e parkuara, largohet nga vendi i ngjarjes – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Britaniku përplas Ferrarin me pesë veturat e parkuara, largohet nga vendi i ngjarjes – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Evropa
Momenti kur kamioni gjigant përplaset në vetura në Teksas, raportohet për gjashtë të vdekur dhe mbi 60 të lënduar

Momenti kur kamioni gjigant përplaset në vetura në Teksas, raportohet për gjashtë të vdekur dhe mbi 60 të lënduar

Amerika
Momenti kur kamioni përplaset në një autostradë në Teksas – në aksident u përfshinë 100 makina, mbetën pesë të vdekur

Momenti kur kamioni përplaset në një autostradë në Teksas – në aksident u përfshinë 100 makina, mbetën pesë të vdekur

Amerika
Reshje të mëdha bore në SHBA, 55 kamionë dhe 11 vetura përfshihen në aksidentin zinxhiror në Pennsylvania, raportohet për të vdekur dhe të lënduar

Reshje të mëdha bore në SHBA, 55 kamionë dhe 11 vetura përfshihen në aksidentin zinxhiror në Pennsylvania, raportohet për të vdekur dhe të lënduar

Amerika
Aksident zinxhiror në Montreal, 200 vetura dëmtohen dhe 70 persona lëndohen

Aksident zinxhiror në Montreal, 200 vetura dëmtohen dhe 70 persona lëndohen

Nga Bota
Aksident ndërmjet disa automjeteve në një tunel në Belgjikë, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga vendi i ngjarjes

Aksident ndërmjet disa automjeteve në një tunel në Belgjikë, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga vendi i ngjarjes

Nga Bota
Aksident zinxhiror në Virgjinia, përfshihen 63 vetura – lëndohen 35 persona

Aksident zinxhiror në Virgjinia, përfshihen 63 vetura – lëndohen 35 persona

Nga Bota
Mbylli sytë duke menduar se do të vdes dhe shkaktoi aksidentin zinxhiror, voziti me 137 km/h – si rezultat humbën jetën katër persona (Video)

Mbylli sytë duke menduar se do të vdes dhe shkaktoi aksidentin zinxhiror, voziti me 137 km/h – si rezultat humbën jetën katër persona (Video)

Nga Bota
Aksident zinxhiror në SHBA, përplasen 15 vetura – raportohet për të vdekur e të lënduar (Foto/Video)

Aksident zinxhiror në SHBA, përplasen 15 vetura – raportohet për të vdekur e të lënduar (Foto/Video)

Nga Bota
Aksident zinxhiror në SHBA, përfshihen 131 vetura – një person humb jetën e 70 lëndohen (Video)

Aksident zinxhiror në SHBA, përfshihen 131 vetura – një person humb jetën e 70 lëndohen (Video)

Nga Bota
Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen mbi 100 vetura – dy të vdekur e 50 të lënduar (Video)

Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen mbi 100 vetura – dy të vdekur e 50 të lënduar (Video)

Nga Bota
Dy shtetas të Maqedonisë në mesin e personave të ndjerë në aksidentin zinxhiror në Serbi

Dy shtetas të Maqedonisë në mesin e personave të ndjerë në aksidentin zinxhiror në Serbi

Rexhep Azizi
Aksident zinxhiror në Prishtinë, katër të lënduar (Video)

Aksident zinxhiror në Prishtinë, katër të lënduar (Video)

Kronika e Zezë
Aksident zinxhiror i 40 veturave në Sllovaki, lëndohen 24 persona

Aksident zinxhiror i 40 veturave në Sllovaki, lëndohen 24 persona

Nga Bota
Petrit Selimi, pa “patentë shofer” shkakton aksident zinxhiror në rrugën B

Petrit Selimi, pa “patentë shofer” shkakton aksident zinxhiror në rrugën B

Kronika e Zezë