LAJMI I FUNDIT:

“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

Banorët Julian Deda dhe Lediona Xheladinaj vendosën të thurnin një plan në “Big Brother Vip Albania” “për të çmendur” çiftin Merion-Ilnisa.

SA i përket banorit të ri Silvit, Lediona u shpreh që ai ka shumë besim tek ajo, ndërsa Juli erdhi me idenë që Silvin ta fusin mes çiftit në shtëpi.


Në plan e sipër Juli thotë: “I them unë nesër do të merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra. I çmend ai këta se është edhe i gjatë.

Foto: Big Brother Vip Albania/Instagram

Pjesa e bisedës për planin:

Lediona: Silvi ka shumë besim tek unë dhe nuk e di përse.

Juli: Futja o vella këtij çiftit!

Lediona: Kujt çift mor.

Juli: Meritonit dhe Inisës se ta jap unë besimin. I them unë nesër do të merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra. I çmend ai këta se është edhe i gjatë.

Lediona: Po sidomos Meritonit.

Juli: Thuaj nesër që do të flas pak me Julin për një gjë.

Lediona: Po pse t’i them do të flas me Julin se i them vetë unë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori