LAJMI I FUNDIT:

Suker: Mbappe e ka dëshirën dhe është i prirë që të luajë te Reali

Suker: Mbappe e ka dëshirën dhe është i prirë që të luajë te Reali
(Foto: Instagram/k.mbappe)

Ish-sulmuesi i Real Madridit, Davor Suker, konsideron se Kylian Mbappe është prirë që të luajë për Los Blancos në të ardhmen.

Anësori i Paris Saint-Germainit në vitet e fundit është lidhur vazhdimisht me një kalim te Mbretërit, madje edhe para se t’iu bashkohej parisienëve nga Monaco në vitin 2017.

“Në futbollin e sotëm ka shumë para, mirëpo nëse nuk ekziston uria, lojtari asnjëherë nuk mund të ketë sukses”.

(Foto: Instagram/k.mbappe)

“Duhet të kërkosh një lojtar të uritur dhe mendoj se Mbappe e ka dëshirën e nevojshme për të luajtur te Real Madridi”.

Reali e ka të vështirë ta financojë transferimin e Mbappe
Lexo po ashtu Reali e ka të vështirë ta financojë transferimin e Mbappe

“Unë nuk jam një përfaqësues dhe mund të flas vetëm për atë që ma transmeton lojtari”, është shprehur ka deklaruar legjenda kroate për beIN Sports France. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dortmundi vishet kuqezi, tifozët shqiptarë me këngë e valle presin ndeshjen e Kombëtares së Shqipërisë

Dortmundi vishet kuqezi, tifozët shqiptarë me këngë e valle presin ndeshjen e Kombëtares së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Përfaqësueset
LIVE: Shqipëri-Itali, gjithçka rreth ndeshjes së parë të kuqezinjve në Euro 2024

LIVE: Shqipëri-Itali, gjithçka rreth ndeshjes së parë të kuqezinjve në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
“E tashmja dhe e ardhmja e shkëlqyer”, Messi i impresionuar nga talenti argjentinas

“E tashmja dhe e ardhmja e shkëlqyer”, Messi i impresionuar nga talenti argjentinas

Ndërkombëtare
Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Përfaqësueset
Ylli i Liverpoolit thyen rekordin 64-vjeçar në Kampionate Evropiane

Ylli i Liverpoolit thyen rekordin 64-vjeçar në Kampionate Evropiane

Përfaqësueset
Kalo në kategori