LAJMI I FUNDIT:

Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Gjatë garës për vallëzimet më të mira të nxitëseve të tifozëve në Oklahoma të Shteteve të Bashkuara, kanë befasuar një grup i studentëve.

Reklama

Me ndihmën e dy trajnerëve, ata kishin ushtruar një rutinë vallëzimi, duke imituar lëvizjet e kolegeve të tyre, transmeton Telegrafi.

Pasi ka dalë në internet, kjo video është parë më se gjashtë milionë herë, pasi ata ishin shumë komik, megjithëse kishin lëvizje mjaft të mira.

Paraqitja e tyre e mahnitshme, ka bërë që të mblidhen shumë para për bamirësi, që do të shfrytëzohen për nevojat e universitetit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori