LAJMI I FUNDIT:

Stealth dhe Ya Nina sjellin këngën e re “Mexico”

Stealth dhe Ya Nina sjellin këngën e re “Mexico”
Foto: Screenshot/YouTube

Stealth dhe Ya Nina kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

“Mexico” mban titullin kënga e dyshes, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Reperja e njohur vjen me paraqitje atraktive në klip e stil mjaft të veçantë.


Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Stealth në bashkëpunim me Elinel me miksim nga Power.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për videon ndërkohë u përkujdes ProVideo.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Hellbanianz.

Ya Nina për pak kohë në skenë ka sjellë hite e ka bashkëpunuar me emrat më të njohur të estradës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Policia e angazhuar për

Policia e angazhuar për "Sunny Hill", njofton për ri-orientim të trafikut gjatë katër ditëve sa mbahet festivali

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori